Pierwszy trailer Red Dead Redemption 2

Bizony, pociąg i zero szczegółów.

Deweloperzy ze studia Rockstar opublikowali pierwszy trailer gry Red Dead Redemption 2. Materiał prezentuje szereg scen z życia na Dzikim Zachodzie i różne dostępne w otwartym świecie lokacje.

W pewnym momencie odzywa się też nieznana postać, mówiąc coś o ucieczce - nie wiadomo, czy to główny bohater. Zwiastun pokazuje między innymi tereny górskie, różne zwierzęta, miasteczka i pociąg.

Większość fragmentów filmu to sceny stworzone na silniku gry. Sony pochwaliło się, że PlayStation współpracuje ze studiem Rockstar, a zwiastun zarejestrowano na PS4. Również wybrane dodatki trafią w pierwszej kolejności na tę konsolę.

Trudno wywnioskować, czy akcja gry osadzona jest przed wydarzeniami z poprzedniej odsłony, czy też mamy do czynienia z sequelem. Warto jednak zaznaczyć, że w jednej ze scen widzimy miasto z murowanymi kamienicami, a dalej - szyby naftowe.

Red Dead Redemption 2 debiutuje jesienią 2017 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Nie zapowiedziano jeszcze wersji na PC - nie wiadomo, czy Rockstar przygotuje też edycję komputerową.

Reklama

Skocz do komentarzy (29)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (29)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami