Porównanie oprawy w zwiastunie Batman: Return to Arkham

W piątek premiera remasterów.

Zestaw remasterów Batman: Return to Arkham debiutuje w piątek na PS4 oraz Xbox One, a zbliżającą się premierę podkreślono nowym materiałem wideo, koncentrującym się na zmianach w oprawie.

Kolekcja obejmuje odświeżone wersje Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City i zmierza na PlayStation 4 oraz Xbox One. W Stanach Zjednoczonych jest dostępna już od dzisiaj.

1
Odświeżony Batman

Początkowo planowano debiut jeszcze pod koniec lipca, lecz plany zweryfikowano na miesiąc przed premierą, chcąc dać deweloperom z chińskiego Virtuous Games „więcej czasu na przygotowanie dopracowanych wrażeń”.

Jedną z przyczyn opóźnienia mogła być krytyka ze strony fanów. Po publikacji pierwszych porównawczych screenów część graczy przyznała bowiem, że oryginały prezentują się lepiej od remasterów.

Teraz - jak stara się udowodnić materiał wideo - po stronie sprzętu obecnej generacji jest już lepiej:

Przyznać trzeba, że wyzwanie stojące przed deweloperami musiało być spore, ponieważ nowe wydania gier zostały odtworzone na silniku graficznym Unreal Engine 4, podczas gdy oryginały powstały na bazie poprzedniej edycji technologii.

Wyższa ma być rozdzielczość tekstur, a także jakość modeli postaci. Do tego wszystkie wydane dodatki DLC, choć zabraknie trzeciej gry - Batman: Arkham Origins.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami