Historia stacji kosmicznej Talos I w zwiastunie gry Prey

Krótka animacja.

Przedstawiciele Arkane Studios i Bethesdy opublikowali nowy materiał promujący grę Prey. Animowany film opisuje historię stacji Talos I i korporacji TranStar.

Firma przejęła kontrolę nad stacją po tym, jak rządy Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego nie poradziły sobie z opanowaniem kosmitów, którzy z niewiadomych przyczyn trafili do wnętrza.

Gracz - jako Morgan Yu - bierze nieświadomie udział w tajemniczym eksperymencie na Talos I. Placówka zostaje wkrótce opanowana przez obcych, których w eksperymentach wykorzystywano.

Celem gracza będzie ucieczka ze stacji. W myśl gatunku nazywanego czasem „metroidvanią”, pewne obszary stacji będą zamknięte do czasu pozyskania odpowiedniej umiejętności, przejmowanej z pokonywanego bossa.

Arkane Studios to zespół odpowiedzialny między innymi za cykl Dishonored. Druga część serii zadebiutuje już 11 listopada.

Prey ukaże się w 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami