Battlefield 1 otrzymał mobilną aplikacją towarzyszącą

Android, iOS i Windows 10.

Mobilny Battlelog doczekał się gruntownego odświeżenia wraz ze zbliżającą się premierą sieciowej strzelanki Battlefield 1. Darmowa aplikacja Battlefield Companion jest już dostępna na Androida, iOS oraz Windows 10 Mobile.

Twórcy zadbali o nowy wygląd aplikacji, ulepszoną nawigację i - oczywiście - wsparcie dla najnowszej odsłony serii Battlefield. Gracze mogą między innymi śledzić swoje postępy, dostosowywać wyposażenie i łączyć się ze znajomymi.

W sekcji „Kariera” znajdziemy nowy profil. Podejrzymy tu swoje statystyki oraz osiągnięcia z Battlefield 1 i Battlefield 4, a także sprawdzimy, jak radzą sobie znajomi.

Jeśli o kolegach mowa - sekcja „Lista znajomych” pozwoli śledzić aktywność przyjaciół grających w obu wymienionych wyżej tytułach i sprawdzać, kiedy rozpoczynają zabawę.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Ekran „Dostosowanie” umożliwia przeglądanie dostępnej broni i gadżetów oraz dostosowanie zestawów wyposażenia. W Battlefield Companion można też tworzyć i modyfikować emblematy.

1

Warto pamiętać, że część opcji przyda się dopiero, gdy zaczniemy grać w Battlefield 1, choć nowa aplikacja nadal obsługuje także Battlefield 4.

Najnowsza produkcja ukaże się 21 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami