Warsaw Games Week 2016 w obiektywie

Zdjęcia z imprezy.

Nie na co dzień można zobaczyć na żywo, jak Jaskier gra z Geraltem w gwinta. A właśnie tego i wielu innych niezapomnianych zdarzeń, mogliśmy być świadkiem w mijających dniach w warszawskiej hali EXPO.

Po ciepłym przyjęciu Warsaw Games Week w zeszłym roku, impreza powróciła większa i bogatsza o nowe atrakcje. Tłumnie przybyli miłośnicy gier wideo. Ponad 24 tysiące osób w ciągu czterech dni mogło zagrać w wybrane tytuły - zarówno te niedawno wydane, jak Gears of War 4 czy Forza Horizon 3, ale także w te, które zagoszczą na konsolach w przyszłości, jak Dishonored 2 czy nowy Resident Evil. Mnóstwo chętnych czekało także na możliwość przetestowania PlayStation VR.

Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

01
01b
02

Na stoisku z CD Projekt RED, gościli Jaskier, Geralt i pozostali bohaterowie wiedźmińskiego uniwersum. Trzeba przyznać, że Cosplaye wypadły rewelacyjnie.

03
04
08

VR dominował na targach, można go było przetestować na wielu stanowiskach. Dla odważnych prezentowano Nosulusa w połączeniu z najnowszym South Parkiem.

05
06
07

Silną dywizję gier dostarczył Microsoft, kto chciał mógł przetestować chociażby nadchodzącego Dead Rising 4.

09
10

Nie zabrakło też stanowisk z grami wyścigowymi, na których mogliśmy przetestować F1.

11
12
13
14
15

Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych graczy, którzy mogli się pobawić w sekcji LEGO oraz pograć w nieśmiertelnego Minecrafta.

16
17

Nie jestem fanem cosplayów, ale te na WGW wypadły po prostu świetnie.

18
19
20

Na imprezie dla graczy, nie mogło także zabraknąć e-sportu.

21

WGW licznie odwiedzili także popularni Youtuberzy, tacy jak Rock.

22

Na jednym ze stoisk prezentowano Eleksa, duchowego następcę Gothica. Widzowie mieli możliwość zadać pytania zaproszonym na to wydarzenie twórcom.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami