Video: Gramy w tryb multiplayer w Battlefield 1

Bitwa w Amiens.

Battlefield 1 jest już dostępne dla abonentów Origin Access na PC i Origin Access na Xbox One. Serwery są pełne, zajęliśmy się więc testowaniem trybu sieciowego.

W materiale wideo prezentujemy jedną z lepszych map - Amiens. To jedyna typowo miejska lokacja w grze. Być może kolejnych doczekamy się w dodatkach.

Twórcy przygotowali w sumie dziewięć map, a dziesiąta zostanie udostępniona za darmo w grudniu. Zaplanowane na przyszłość DLC to kolejne szesnaście map.

Behemot w tej lokacji to pancerny pociąg, który zostaje oddany do dyspozycji drużyny przegrywającej pod koniec meczu w Podboju. Jeden zawodnik kieruje pojazdem, inni obsadzają działa.

Wersja PC działa bez zarzutu. Optymalizacja stoi na wysokim poziomie, podobnie jak w przypadku wydanego w ubiegłym roku Star Wars Battlefront.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Pełna wersja gry zadebiutuje już 21 października na PS4, Xbox One i PC. Trzy dni wcześniej zabawę mogą rozpocząć nabywcy Specjalnej Edycji Ochotnika.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami