Maszyny rolnicze w nowym zwiastunie Farming Simulator 17

Traktory, ciągniki i inne.

Firma Focus Home Interactive opublikowała nowy trailer Farming Simulator 17. Zwiastun kolejnej odsłony farmerskiej serii skupia się na pojazdach, które pojawią się w grze.

W produkcji znajdzie się w sumie ponad 250 autentycznych maszyn, które gracze wykorzystają podczas uprawiania wirtualnej roli. Będą to modele wyprodukowane przez 60 firm, które zgodziły się udzielić swojej licencji twórcom ze studia Giants Software.

01
W Farming Simulator 17 pojawi się wiele modeli maszyn rolniczych

W opublikowanym zwiastunie pokazano wybrane pojazdy takich marek, jak Massey Fergusson, Fendt, Valtra, Holmer, Krone czy Deutz Fahr. Każdy charakteryzować się ma odmienną mocą silnika, pojemnością zbiornika na paliwo i maksymalną prędkością.

Dostępne w grze maszyny będą podatne na modyfikacje - między innymi zmienimy koła lub wyposażymy w dodatkowe akcesoria, rozszerzające funkcje sprzętu. Na przykład zamontowanie w traktorze chwytaka pozwoli transportować bele siana.

W poszczególnych pojazdach znajdą się też radia z różnymi stacjami, grającymi muzykę pop, rock i country. Na PC będzie można dodatkowo wczytać pliki MP3 z własnymi utworami lub włączyć stację internetową.

To nie wszystko. W przeciwieństwie do poprzednich części cyklu, nowych maszyn rolniczych nie będzie trzeba kupować - pojawi się opcja wypożyczenia potrzebnych urządzeń. Gracze wniosą określoną opłatę, a później poniosą tak zwane koszty operacyjne.

Farming Simulator 17 zadebiutuje 25 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami