Strzelba i tajemniczy telefon w krótkich teaserach Resident Evil 7

Dwa nowe filmiki.

Deweloperzy z firmy Capcom opublikowali dwa nowe, krótkie zwiastuny Resident Evil 7. Sądząc po grafice na końcu każdego teasera, doczekamy się jeszcze ośmiu podobnych materiałów.

Pierwszy filmik przedstawia bohatera odbierającego telefon, prawdopodobnie na terenie opuszczonej posiadłości, w której rozgrywa się akcja gry. Tajemnicza kobieta mówi tylko: „niepotrzebnie tu przyszedłeś”.

Telefon od tej samej osoby można odebrać w wersji demonstracyjnej. Niektórzy fani serii podejrzewają, że rozmówczyni to znana z innych odsłon cyklu Ada Wong.

Drugi teaser to pierwsze spojrzenie na skrzynie z bronią oraz amunicją, a także krótka prezentacja strzelby. Już wcześniej deweloperzy potwierdzali, że w grze znajdzie się element walki.

Historia w Resident Evil 7 opowie o niejakim Ethanie, który uda się na poszukiwania zaginionej żony do pewnej opuszczonej posiadłości. Nie wiadomo, czy akcja będzie rozgrywać się także poza willą.

Gra zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Premiera - 24 stycznia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami