Wczesny dostęp do Battlefield 1 - Origin Access, EA Access

Można już grać - przed premierą.

Battlefield 1 - najnowsza odsłona popularnej serii strzelanek od studia DICE - debiutuje już 21 października. Są jednak sposoby, by zacząć grać przed premierą.

Już dzisiaj gra dostępna jest - w ograniczonej formie - dla abonentów usług Origin Access (na PC) i EA Access (na Xbox One). Szczegóły poniżej.

Od 18 października w starciach sieciowych będą mogli wziąć udział wszyscy, którzy zamówią przed premierą Battlefield 1 w Specjalnej Edycji Ochotnika (Early Enlister Deluxe Edition).

Edycja Ochotnika, oprócz wcześniejszego dostępu, oferuje też między innymi skórki pojazdów, Pakiet Czerwonego Barona z charakterystycznym trójpłatowcem i zestaw pakietów bojowych (najpewniej zawierających części broni).

Poza zakupem specjalnej edycji gry, istnieje jeszcze jeden sposób na wcześniejsze uruchomienie Battlefield 1 i granie zarówno w kampanię, jak też tryb sieciowy.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Wcześniejszy dostęp do gry

Electronic Arts oferuje abonamentowe usługi Origin Access (na PC) i EA Access (na Xbox One). Miesięczny koszt takiej subskrypcji to 14,99 zł. Użytkownicy otrzymują między innymi dostęp do biblioteki wybranych gier od EA do pobrania za darmo - obecnie to między innymi Dragon Age: Inkwizycja, Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 i Unravel - oraz wcześniejszy dostęp do wybranych produkcji.

Abonenci tych usług mogą grać w Battlefield 1 już od dzisiaj, 13 października - czyli tydzień przed oficjalną premierą. Warto jednak zaznaczyć, że czas rozgrywki przed 21 października jest ograniczony do 10 godzin.

W przeciwieństwie do niektórych tytułów EA udostępnianych przed premierą w przeszłości, nowy Battlefield nie zaoferuje też pełnej zawartości przed oficjalnym debiutem.

bf1suuez
Na mapie Suez pojawi się okręt pełen śmiercionośnych dział

Co oferuje wczesna wersja?

  • Pięć map w trybie multiplayer - Blizna Saint-Quentin, Amiens, Pustynia Synajska, Forteca Fao i Suez
  • Cztery tryby rozgrywki sieciowej - Podbój, Szturm, Operacje i Dominacja
  • Dwa rozdziały kampanii fabularnej

W finalnej wersji gry znajdziemy w sumie 9 map w grze sieciowej oraz pięć fabularnych epizodów i sześć trybów multiplayer, w tym Gołębie wojenne, w którym zadaniem będzie przechwytywanie ptaków z wiadomością.

Najważniejsze, że wszystkie postępy - zarówno w kampanii, jak też w trybie wieloosobowym - przenosimy z wczesnego dostępu do pełnego wydania, a więc 21 października zaczniemy już grę z tym, co uda nam się odblokować przez 10 godzin zabawy.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami