Tyranny - nowa gra twórców Pillars of Eternity zadebiutuje 10 listopada

Jest też nowy trailer.

Przedstawiciele firmy Paradox Interactive ujawnili dokładną datę premiery kolejnego projektu studia Obsidian Entertainment - mrocznej gry RPG o nazwie Tyranny. Produkcja ukaże się 10 listopada, tylko na PC.

Na platformie Steam rozpoczęto przyjmowanie zamówień w ramach przedsprzedaży. Tytuł dostępny jest w trzech wydaniach, różniących się zawartością i oczywiście ceną.

01
Wkrótce staniemy do walki z silami dobra

Standardowe (Commander Edition) zostało wycenione na 42 euro (ok. 180 zł). Oferuje nie tylko produkcję, ale też kilka elektronicznych dodatków - dzwonki na telefon oraz ikony i awatary do użycia na forum.

Natomiast w skład kosztującej 55 euro (ok. 236 zł) wersji Archon Edition poza wymienionymi wyżej elementami wchodzi cyfrowa mapa świata gry, kolekcja opowiadań z uniwersum Tyranny oraz ścieżka dźwiękowa.

W najbogatszym pakiecie Overlord Edition zawartość poprzednich wydań uzupełniono o artbook i poradnik. Cenę ustalono na 74 euro (ok. 317 zł)

W tytule wcielimy się w bohatera o negatywnym charakterze - członka frakcji Kyros, która podbiła już niemal cały znany świat. Naszym zadaniem jest podporządkowanie półwyspu Tiers, które jako jedyne broni się przed inwazją.

Jednym z najważniejszych elementów rozgrywki mają być liczne i rozbudowane wybory moralne. Podejmowane podczas zabawy decyzje mogą znacząco zmienić bieg wydarzeń. Działania prowadzonej przez graczy zbudują też reputację protagonisty.

Projekt stworzono na silniku graficznym, który przygotowano z myślą o Pillars of Eternity - zmodyfikowanej technologii Unity.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami