Premiera polskiej gry przygodowej Beat Cop opóźniona

Twórcy chcą dopracować projekt.

Firma 11 bit poinformowała o opóźnieniu premiery Beat Cop - przygodówki powstającej w warszawskim studiu Pixel Crow. Dokładnego terminu debiutu nie podano, ale produkcja powinna ukazać się w pierwszym kwartale przyszłego roku, tylko na PC.

Według pierwotnych planów tytuł miał zostać wydany jeszcze w bieżącym roku.

01

W rozesłanej do mediów informacji prasowej wyjaśniono, że powodem opóźnienia jest chęć „dopracowania gry, zarówno od strony artystycznej, jak i technologicznej”.

W powstającej produkcji wcielimy się w Jacka Kelly'ego - byłego detektywa, którego niesłusznie oskarżono o morderstwo. Opuszczony przez bliskich bohater zostaje zdegradowany do rangi zwykłego „krawężnika”.

Wykonując codzienne obowiązki służbowe - polegające między innymi na wlepianiu mandatów i zajmowaniu się drobnymi wykroczeniami - musimy odkryć prawdę i oczyścić dobre imię protagonisty.

Podczas rozgrywki kontrolujemy zaparkowane pojazdy: światła, opony czy tablice rejestracyjne. Pojawi się nawet opcja przeszukania bagażnika. Celem będzie wręczenie mandatu lub otrzymanie łapówki.

Do tego aresztowania podejrzanych, kradzieże w sklepikach i szemrane zaułki. W tle toczyć się ma jednak główna historia, w której gracze spróbują rozwikłać wspomnianą sprawę morderstwa.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami