Studio Carbot Animations już od kilku lat tworzy kreskówki umieszczone w uniwersum StarCrafta, lecz teraz twórcy idą o krok dalej - zamienili całą grę w zgodzie ze swoim stylem oprawy graficznej.

Modyfikacja ukaże się w pełnej wersji już jutro, 11 października.

1
Jest kolorowo

Co więcej, projekt dostępny jest całkowicie za darmo i został umieszczony w sekcji „Arcade”, więc nie trzeba nawet kupować bazowej gry - wystarczy StarCraft 2: Starter Edition, także dostępny bez opłat.

Modyfikację o kreatywnej nazwie StarCrafts Mod można już teraz sprawdzić w wersji demo, korzystając z tego linku. Prace sfinansowano w serwisie Indiegogo, gdzie pozyskano niemal 100 tysięcy dolarów.

Projekt całkowicie zmienia wygląd wszystkich elementów produkcji: interfejsu, tekstur, postaci, jednostek czy efektów. Twórcy przygotowali kilka map, na których możemy rywalizować ze znajomymi.

Już sam trailer prezentuje się całkiem „epicko”:

Całość ma oczywiście humorystyczny charakter, do czego nawiązują specjalne, wprowadzone opcje rozgrywki, jak możliwość rzucania serem przez nasze armie.

Zespół odpowiedzialny za prace do dwóch animatorów, trzech deweloperów i jeden menedżer. Łącznie przekształcono ponad 54 jednostki - każdą z czterech stron, klatka po klatce.

Reklama

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

StarCraft 2: Heart of the Swarm - Poradnik

Opis przejścia misji w kampanii, mapy, porady i wskazówki, opis osiągnięć.

StarCraft 2 dostępny za darmo

Ale tylko z jedną kampanią fabularną, Wings of Liberty.

Dziś startuje BlizzCon

Z konferencją otwierającą o godzinie 19:00.