Pani Morgan w nowej wersji trailera Prey

W grze wybierzemy płeć postaci.

Przedstawiciele Arkane Studios i Bethesdy opublikowali alternatywną wersję zwiastuna gry Prey, który zaprezentowano w czerwcu. Tym razem jednak bohaterem jest kobieta.

Twórcy ogłosili już wcześniej, że umożliwią użytkownikom wybór płci postaci. Nazwisko oraz imię - Morgan Yu - i historia pozostaną jednak niezmienione.

Gracz - jako Morgan - bierze nieświadomie udział w tajemniczym eksperymencie na stacji kosmicznej. Placówka zostaje wkrótce opanowana przez obcych, a gracza będzie przetrwanie i odkrycie tajemnic, korzystając z broni i nadludzkich umiejętności.

W myśl gatunku nazywanego czasem „metroidvanią”, pewne obszary stacji będą zamknięte do czasu pozyskania odpowiedniej umiejętności, przejmowanej z pokonywanego bossa.

Arkane Studios to zespół odpowiedzialny między innymi za cykl Dishonored. Druga część serii zadebiutuje już 11 listopada.

Prey ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami