Ujawniono postać Sombry w Overwatch - raport

Do tego tryb na Halloween.

Wygląda na to, że kolejną postacią w sieciowej strzelance Overwatch będzie Sombra, utalentowana hakerka. Bohaterkę ujawniono - nieco ironicznie - poprzez „przeciek” na rosyjskiej stronie internetowej.

2
Będzie też Halloweenowy komiks

Blizzard nie skomentował jeszcze doniesień, lecz te leżą w zgodzie z tajemniczą grą ARG, prowadzona na stronie amomentincrime.com. Licznik wskazuje tu na niecałe 87 procent, a gracze obliczyli, że 100 proc. powinno wybić w następny poniedziałek.

Ujawnione informacje mówią także o specjalnym wydarzeniu, zaplanowanym najpewniej na święto Halloween. Dostaniemy najwidoczniej specjalny tryb rozgrywki o trzech poziomach trudności, z odpieraniem ataków fal przeciwników i zbieraniem punktów.

Celem będzie podobno ochrona zamku, a więc mapy Eichenwalde, przed potworami niejakiego Junkensteina. Potwierdza to ujawniona wcześniej okładka nadchodzącego komiksu związanego z grą.

Nie zabraknie także nowych skórek dla postaci: widzimy Łaskę jako wiedźmę, Żniwiarza z dynią zamiast głowy czy Złomiarza jako szalonego naukowca.

Halloween odbędzie się oczywiście 31 października, ale nie jest obecnie jasne, czy Sombra zadebiutuje w tym samym okresie.

Wracając do samej bohaterki, ta będzie najpewniej reprezentowała „złą” stronę konfliktu w uniwersum Overwatch, pracując dla gangu Los Muertos. Ten widzieliśmy już w animacji poświęconej Żołnierzowi-76.

1
Sombra

Jak wspominaliśmy w ubiegłym tygodniu, z najnowszego materiału wideo od producenta gry - Jeffa Kaplana - wynika, że Blizzard opracowuje obecnie dwójkę bohaterów oraz nawet sześć lokacji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami