Dishonored 2 - wszystkie trailery i gameplaye

Oficjalne materiały wideo z gry.

Dishonored 2 zostało po raz pierwszy zapowiedziane podczas targów E3 2015. Od tego momentu twórcy opublikowali szereg materiałów wideo z gry.

Pierwsze filmiki skupiały się na fabule, a ich głównym zadaniem było przedstawienie scenerii i wprowadzenie graczy w odpowiedni klimat.

Arkane Studios ukazało także szereg fragmentów przedstawiających faktyczną rozgrywkę. Widzimy w nich różne sposoby wykonywania misji, odmienne umiejętności głównych bohaterów czy chociażby imponujące projekty lokacji.

Zobacz: Dishonored 2 - Poradnik, Solucja

Dishonored 2 - Official E3 2015 Announce Trailer

Zwiastun zapowiadający grę, ukazany podczas targów E3 2015. Widzimy w nim krótkie przedstawienie miasta Karnaka, które mimo słonecznego klimatu skrywa w sobie sporo mroku. Jest też główna bohaterka - Emily Kaldwin - prezentująca możliwości zwinnego poruszania się po metropolii. Nie zabrakło przedstawienia imponującej Mechanicznej Posiadłości i walki z robotami.

Dishonored 2 - Official E3 Gameplay Trailer

Kolejny materiał został zaprezentowany podczas targów E3 2016 i przedstawia fragmenty rozgrywki. Widzimy zabitego wieloryba, z którego pozyskuje się tran, jak również statek będący bazą wypadową gracza. Jest też trochę walki i brutalnych egzekucji przeciwników.

Dishonored 2 - Gamescom 2016 Gameplay Video

Wideo z targów Gamescom prezentuje kolejne fragmenty rozgrywki. Gameplay skupia się na konkretnej akcji i przedstawia umiejętności głównej bohaterki - Emily Kaldwin. Jest między innymi postać cienia, szybkie przeskakiwanie pomiędzy obiektami czy sposób eliminacji mechanicznych wrogów.

Dishonored 2 - Corvo Gameplay Trailer

Kolejny materiał ukazuje rozgrywkę w skórze Corvo Attano, którego znamy z pierwszej części serii. Bohater preferuje bezpardonową walkę, dlatego nie brakuje egzekucji czy słynnej teleportacji. Corvo do eliminacji przeciwników wykorzystuje też plagę szczurów.

Dishonored 2 - Creative Kills Gameplay Video

Niespełna czterominutowy gameplay przedstawia kreatywne sposoby pozbywania się przeciwników. Widzimy między innymi umiejętność Emily Kaldwin, która zabija kilku wrogów w ten sam sposób za pomocą Domina. Jest też postać cienia i plaga owadów wydobywających się z martwych ciał. Corvo zatrzymuje natomiast czas i stosuje na przeciwnikach potężne kopnięcia.

Dishonored 2 - Clockwork Mansion Gameplay Trailer (High Chaos)

Ponad ośmiominutowy materiał przedstawia infiltrację Mechanicznej Posiadłości, jednej z najczęściej prezentowanych lokacji z Dishonored 2. W tym przypadku główna postać postawiła na głośne i bezpardonowe rozwiązywanie problemów.

Dishonored 2 - Clockwork Mansion Gameplay Trailer (Low Chaos)

Kolejne wideo przedstawiające Mechaniczną Posiadłość. Tym jednak razem postawiono na bardziej subtelne metody eliminowania lub omijania przeciwników. Widzimy więcej skradania i krycia się w cieniu.

Dishonored 2 - Creating Karnaca

Czterominutowy materiał skupia się na mieście Karnaka. Twórcy opowiadają, dlaczego postawili na bardziej słoneczny klimat. Dowiadujemy się, że jedną z inspiracji była wycieczka po Long Beach Island. Skupiono się też na różnorodnych dzielnicach, w tym na slumsach. Nie zabrakło wzmianek na temat industrialnych elementów otoczenia.

Dishonored 2 - Daring Escapes Gameplay Trailer

Czterominutowy gameplay przedstawia efektowną ucieczkę z posiadłości. Pierwsza połowa materiału ukazuje Emily i jej umiejętności, druga skupia się natomiast na Corvo. Widzimy dwa zupełnie odmienne style i sposoby na pokonanie tego samego etapu.

Więcej informacji: Dishonored 2 - wszystko o grze

Następnie: Dishonored 2 - premiera, edycje i cena

Na kolejnej stronie znajdują się wszystkie informacje o dostępnych edycjach gry oraz dacie premiery.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami