Mafia 3 na PC bez ograniczeń liczby wyświetlanych klatek na sekundę

Obiecana łatka już jest.

Deweloperzy ze studia Hangar 13 dotrzymali słowa i dziś w nocy opublikowali łatkę do Mafii 3 w wersji PC. Patch znosi ograniczenia liczby wyświetlanych klatek na sekundę.

Gra zadebiutowała w miniony piątek i szybko okazało się, że na PC produkcja zablokowana jest przy 30 FPS, bez względu na konfigurację komputera. Graczom się to oczywiście nie spodobało - swoje niezadowolenie wyrażali między innymi w recenzjach na Steamie.

01

Autorzy obiecali jednak rychłe wydanie stosownej łatki. Zajmująca 1,2 GB aktualizacja dodaje trzy tryby, które dostępne są z poziomu opcji graficznych - 30 i 60 klatek na sekundę oraz całkowity brak ograniczeń.

Decydując się na dane ustawienie, należy oczywiście wziąć pod uwagę posiadany sprzęt.

To jednak nie wszystko - twórcy wprowadzili również pewne poprawki związane ze zmianą sterowania na klawiaturze.

„Nie skończyliśmy jeszcze z łatkami oraz aktualizacjami i nadal będziemy słuchać naszej społeczności fanów, by szukać sposobów na ulepszenie waszych wrażeń w Nowym Bordeaux” - podkreślili deweloperzy w oświadczeniu opublikowanym na stronie produkcji.

Grę osadzono w Nowym Bordeaux - fikcyjnym mieście inspirowanym Nowym Orleanem z 1968 roku. Był to burzliwy okres w dziejach Stanów Zjednoczonych - obywatele żyli śmiercią Martina Luthera Kinga, a wśród tematów przewodnich pojawiały się protesty przeciwko wojnie w Wietnamie. Poważny był też problem związany z dyskryminacją rasową.

Wcielamy się w Lincolna Claya - Afroamerykanina, który jest weteranem wojny w Wietnamie. Po powrocie z frontu, mężczyzna nawiązuje współpracę z włoska mafią i wspólnie dokonują napadu na bank.

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami