Aktualizacja remasterów BioShock na PC wprowadza graficzne poprawki

Wsparcie dla rozdzielczości 21:9 i inne dodatki.

Deweloperzy z 2K opublikowali dziś aktualizację odświeżonych wersji BioShock i BioShock 2. Łatka wprowadza szereg poprawek związanych z oprawą graficzną.

Patch wprowadza możliwość modyfikowania pola widzenia w zakresie od 75 do 130. Zaimplementowano także wsparcie dla ekranów panoramicznych i rozdzielczości 21:9, z możliwością ustawienia interfejsu wypośrodkowanego lub rozciągniętego.

Twórcy twierdzą, że wyeliminowali też najważniejsze problemy z wydajnością na kartach Nvidii. Są także poprawki dotyczące działania kursora.

Pełną listę zmian można znaleźć na Steamie.

bbbr

Zobacz: BioShock - Poradnik, Solucja

Odświeżone wersje pierwszej i drugiej części serii BioShock trafiły na PC we wrześniu. Oferują lekko ulepszoną oprawę graficzną. Posiadacze oryginałów otrzymali opcję darmowego ulepszenia starszych gier.

BioShock Infinite nie doczekał się remastera na Steam, gdyż to właśnie oryginalna wersja komputerowa posłużyła za wzór do stworzenia konwersji, która znalazła się w BioShock: The Collection na PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami