Mafia 3 - nowy trailer przypomina o jutrzejszej premierze

W tle utwór „Nobody Wants to Die”.

Jutro na półki sklepowe trafi Mafia 3 - kolejna odsłona gangsterskiego cyklu. W związku z tym firma 2K Games przygotowała nowy zwiastun gry, przypominający o premierze tytułu.

W filmie - nie zawierającym fragmentów rozgrywki - pokazano głównego bohatera i jego wspólników, prowadzących działania przeciwko gangsterom z włoskiej mafii. Materiał okraszono nowym utworem Ice Cube'a i DJ Shadowa - „Nobody Wants to Die”.

Grę osadzono w Nowym Bordeaux - fikcyjnym mieście inspirowanym Nowym Orleanem z 1968 roku. Był to burzliwy okres w dziejach Stanów Zjednoczonych - obywatele żyli śmiercią Martina Luthera Kinga, a wśród tematów przewodnich pojawiały się protesty przeciwko wojnie w Wietnamie. Poważny był też problem związany z dyskryminacją rasową.

Wcielimy się w Lincolna Claya - Afroamerykanina, który jest weteranem wojny w Wietnamie. Po powrocie z frontu, mężczyzna nawiązuje współpracę z włoska mafią i wspólnie dokonują napadu na bank.

Akcja kończy się sukcesem, ale bohater zostaje zdradzony i skazany na śmierć przez towarzyszy. Protagoniście udaje się przetrwać i postanawia zemścić się na gangsterach. W trakcie rozgrywki będziemy stopniowo przejmować interesy zarządzane przez Włochów.

Nowe Bordeaux ma być miastem o otwartej strukturze. Na terenie metropolii twórcy umieścili wiele aktywności i misji do zrealizowania.

Podczas zabawy będziemy podbijać kolejne dzielnice, które następnie przydzielimy jednemu ze wspólników Lincolna - Cassandrze, Burke'owi lub znanemu z poprzedniej części Vito.

Mafia 3 zostanie wydana na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami