Premiera przygodówki Syberia 3 opóźniona do przyszłego roku

„Potrzebujemy więcej czasu.”

Na trzecią część zasłużonej serii gier przygodowych Syberia poczekamy nieco dłużej. Gra miała ukazać się 1 grudnia, ale twórcy poinformowali, że produkcja zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

W rozesłanym do mediów oświadczeniu wiceprezes odpowiedzialnego za projekt studia Microids - Elliot Grassiano - tłumaczy, że powodem opóźnienia jest chęć dopracowania tytułu.

- Wiemy, że fani na całym świecie nie mogą się doczekać, by ponownie wcielić się w Kate Walker, ale potrzebujemy więcej czasu, by dostarczyć przygodę, która spełni ich oczekiwania - wyjaśnia deweloper.

Akcja gry będzie osadzona tuż po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części. Główna bohaterka zostaje uratowana przez nomadów z ludu Yokai.

Kobieta musi nauczyć się wiele na temat ich kultury, żyjąc z tubylcami w obozie, by samemu odwdzięczyć się nowym znajomym w walce ze wspólnym wrogiem.

Syberia 3 powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W Polsce produkcja zostanie wydana - tak jak wcześniejsze odsłony cyklu - w wersji z rodzimym dubbingiem, choć szczegółów na temat obsady na razie nie podano.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami