Premiera przygodówki Syberia 3 opóźniona do przyszłego roku

„Potrzebujemy więcej czasu.”

Na trzecią część zasłużonej serii gier przygodowych Syberia poczekamy nieco dłużej. Gra miała ukazać się 1 grudnia, ale twórcy poinformowali, że produkcja zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

W rozesłanym do mediów oświadczeniu wiceprezes odpowiedzialnego za projekt studia Microids - Elliot Grassiano - tłumaczy, że powodem opóźnienia jest chęć dopracowania tytułu.

- Wiemy, że fani na całym świecie nie mogą się doczekać, by ponownie wcielić się w Kate Walker, ale potrzebujemy więcej czasu, by dostarczyć przygodę, która spełni ich oczekiwania - wyjaśnia deweloper.

Akcja gry będzie osadzona tuż po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części. Główna bohaterka zostaje uratowana przez nomadów z ludu Yokai.

Kobieta musi nauczyć się wiele na temat ich kultury, żyjąc z tubylcami w obozie, by samemu odwdzięczyć się nowym znajomym w walce ze wspólnym wrogiem.

Syberia 3 powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W Polsce produkcja zostanie wydana - tak jak wcześniejsze odsłony cyklu - w wersji z rodzimym dubbingiem, choć szczegółów na temat obsady na razie nie podano.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami