Gra akcji Necropolis dostępna na Xbox One

Wkrótce także na PS4.

Wydana w lipcu tego roku na PC gra akcji Necropolis trafiła na konsole. W Europie dostępna jest obecnie tylko na Xbox One, lecz wkrótce powinna pojawić się także na PS4.

Otrzymujemy zaktualizowane wydanie z podtytułem Brutal Edition, wydane we wrześniu także na komputerach osobistych - w ramach darmowej aktualizacji.

1
Necropolis to gra twórców Shadowrun Returns

Główna innowacja to kolejna postać - The Brute - z siedmioma zestawami pancerza. Jest też lokacja The Black Forest, czyli 36. modułów do proceduralnego generowania map.

Do tego 7 modeli wrogów i 16 broni z unikatowymi właściwościami - w tym młot Arcane Shadow. Broń zadaje ogromne obrażenia, ale pozbawia graczy większości statystyk defensywnych.

Twórcy przygotowali również nowe pułapki czekające na postaci graczy, a także 5 przedmiotów jednorazowego użytku i schematy do ich tworzenia.

Cena na Xbox One wynosi obecnie 100 zł.

Necropolis czerpie inspiracje z Dark Souls i gier roguelike. Celem jest przedzieranie się przez komnaty i sale tajemniczej struktury. Przemierzamy kolejne pokoje, walczymy z przeciwnikami, w końcu odnajdujemy windę prowadzącą na niższy poziom.

Przygoda kończy się, gdy dotrzemy do ostatniego piętra - co może zająć około czterech godzin. O ile nie zginiemy. Śmierć oznacza bowiem konieczność powtarzania przygody od nowa.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami