Demo Recore pozwala testować grę przez 30 minut

Na PC z Windows 10 i Xbox One.

Recore doczekało się wersji demonstracyjnej, która pozwala przetestować grę przez 30 minut. Trial jest już dostępny do pobrania w Windows Store na Windows 10 i na Xbox One.

Demo to początek przygody. Jeżeli po zapoznaniu się z grą postanowimy kupić pełną wersję, przeniesiemy do niej wszelkie postępy i osiągnięcia.

Zobacz: Recenzja Recore - ciekawy pomysł, niedoskonałe wykonanie

Joseph Staten, dyrektor kreatywny, zaznaczył także na blogu Xbox, że deweloperzy pracują nad poprawkami, by zaadresować najczęściej zgłaszane przez użytkowników problemy.

Recore to przygodowa gra akcji. Za projekt odpowiada Keiji Inafune, współtwórca Mega Mana. Deweloper współpracował ze studiem Armature.

Najważniejszy motyw produkcji to przetrwanie samotnej dziewczyny w niegościnnym środowisku. Ludzi jest na planecie bardzo mało, ale w czasie wędrówki spotkamy różne roboty. Maszyny towarzyszą też bohaterce i pomagają w pokonywaniu przeszkód.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami