Call of Duty: Infinite Warfare wymaga minimum 130 GB na dysku

Razem z Modern Warfare.

Instalacja Call of Duty: Infinite Warfare razem z Modern Warfare Remastered wymaga co najmniej 130 GB wolnego miejsca na dysku twardym - także na konsoli.

Takie informacje znaleźć można na pudełku Call of Duty: Infinite Warfare Legacy w wersji PS4, znalezionym w jednym z francuskich sklepów (dzięki, Charlie Intel).

Fakt, że dwie gry przekładają się łącznie na sporo danych nie powinien być większym zaskoczeniem, lecz 130 GB to nadal ogromna wartość. Zwłaszcza dla posiadaczy konsol z HDD o pojemności 500 GB.

Activision nie potwierdziło jeszcze oficjalnie tych wymagań, ale wiemy już, że kampania Modern Warfare Remastered to 40 GB - tyle ściągnąć muszą osoby, które chcą sprawdzić tryb fabularny przed premierą na PS4.

Zostaje 90 GB na tryb wieloosobowy remastera oraz na Infinite Warfare - z własną opowieścią, multiplayerem i kooperacją Zombie. Być może chodzi o wsparcie 4K na PS4 Pro? A może polski dubbing?

Warto dodać, że sporo z potrzebnych do instalacji danych nie znajdzie się w pudełku. Jeśli pobierzemy wczesny dostęp do kampanii na PS4, po premierze grę i tak będziemy musieli ściągać od nowa.

W przypadku zakupu Call of Duty: Infinite Warfare w wersji pudełkowej na PlayStation 4 (wydania Legacy i Legacy Pro), Modern Warfare Remastered będziemy musieli w całości pobrać z PlayStation Network.

Jeśli decydujemy się na kopię Call of Duty: Infinite Warfare w wersji pudełkowej na Xbox One (wydania Legacy i Legacy Pro), Modern Warfare Remastered zainstalujemy z płyty, choć konieczne będzie pobranie części danych z sieci.

Nie jest obecnie jasne, jaka porcja plików znajdzie się na płytach wersji PC.

Jeśli założymy „najgorszy” scenariusz: zakup wersji cyfrowej i brak kompresji danych, konieczne będzie więc pobranie całego 130 GB. Niech żyje cyfrowa przyszłość!

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (14)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami