Nocne skradanie w gameplayu z Ghost Recon Wildlands

Atak na obóz.

Ubisoft opublikował nowy materiał wideo ze strzelanki Ghost Recon Wildlands, oferując spojrzenie na nocną misję dla miłośników skradania.

Główny projektant - Dominic Butler - zapewnia, że w walce z kartelem Santa Blanca gracze otrzymają całkowitą swobodę wyborów. Na potwierdzenie mamy więc tę samą misję, którą na targach E3 oglądaliśmy za dnia, przy dużo mniej skrytym podejściu.

1
Wesoła gromadka

Twórca dodaje, że choć patrzymy na kooperację czterech deweloperów, to całość Ghost Recon Wildlands przejdziemy także samotnie, z pomocą towarzyszy sterowanych sztuczną inteligencją.

Po lądowaniu na pobliskim wzniesieniu, postacie przemieszczają się w kierunku obozu, korzystając nie tylko z osłony nocy, ale także realistycznego systemu pogodowego.

Kluczem jest obserwacja terenu, oznaczanie przeciwników za pomocą dronów i innych gadżetów, a następnie metodyczne poruszanie się do centrum obozu - można nawet przejąć ciężarówkę wroga.

Jeden z graczy wyłącza prąd, aby uniemożliwić wezwanie posiłków i włączenie alarmów. Sytuacja szybko się komplikuje i dochodzi do otwartego konfliktu, w czym wydatnie pomaga uwalnianie grup rebeliantów.

Są też dwa alternatywne zakończenia misji:

Premiera Ghost Recon Wildlands została zaplanowana na 7 marca 2017 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Jako samotny gracz lub z trójką znajomych będziemy wykonywać różnorodne misje na terenie Boliwii. Akcję obserwujemy zza pleców postaci, choć możliwe jest strzelanie także przy widoku FPP.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami