Mafia 3 - wspólnicy w nowym materiale wideo

Cassandra, Thomas i Vito.

2K Games nie zwalnia tempa przed zbliżającą się premierą Mafii 3 - firma opublikowała kolejny zwiastun gry. Najnowszy materiał koncentruje się na systemie wspólników.

Podczas zabawy gracze będą współpracowali z trójką gangsterów - Cassandrą, Thomasem Burke oraz znanym z poprzedniej części cyklu Vito Scalettą. Partnerom zlecimy zarządzanie podbitymi dzielnicami Nowego Bordeaux.

Oddanie władzy nad danym terenem konkretnej osobie przyniesie ze sobą określone bonusy. Na przykład Cassandra zapewni lepszy dostęp do broni - wystarczy wykonać jeden telefon, by przysłała pojazd z pokaźnym arsenałem. Zakłóci też łączność, dzięki czemu policjanci nie wezwą posiłków.

Natomiast Burke zajmie się dostawą samochodów - w razie potrzeby, podeśle bohaterowi auto w dowolne miejsce i o każdej porze dnia.

Vito zaś zaoferuje możliwość skorzystania ze wsparcia własnych ludzi, którzy pomogą w walce. Dostarczy również regenerujące zdrowie medykamenty.

Sam zwiastun jest kolejnym filmem z cyklu materiałów prezentujących różne aspekty rozgrywki. Podobnie jak w przypadku poprzednich, narratorem jest jeden ze współpracowników bohatera, który zeznaje przed komisją senacką.

Akcję produkcji osadzono w Nowym Bordeaux, fikcyjnym mieście inspirowanym Nowym Orleanem z 1968 roku. Wcielimy się w Lincolna Claya - Afroamerykanina, weterana wojny w Wietnamie. Po powrocie z frontu rozpoczyna współpracę z włoskimi mafiosami, wraz z którymi bierze udział w napadzie na bank.

Po udanej akcji bohater zostaje jednak zdradzony przez towarzyszy. Mężczyzna cudem unika śmierci i przysięga zemstę na gangsterach, dowodzonych przez niejakiego Sala Marcano.

Mafia 3 zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One już w tym tygodniu - 7 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami