Darmowy dodatek Bikers do GTA Online już dostępny

Motocykle, gangi i tryb rozgrywki.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, dzisiaj na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One ukazało się kolejne rozszerzenie do Grand Theft Auto Online. Z okazji premiery, deweloperzy przygotowali nowy zwiastun DLC.

Dostępny za darmo Dodatek o nazwie Bikers (po polsku „Motocykliści”) koncentruje się na tytułowych maszynach. Twórcy zaimplementowali trzynaście nowych tego typu pojazdów - od tradycyjnych jednośladów po modele z trzema kołami.

01

Warto zaznaczyć, że częste korzystanie z danego motocyklu przełoży się na bonusy do regeneracji zdrowia, a także zadawanych obrażeń.

Jedną z najważniejszych nowości wprowadzonych w kolejnym DLC jest opcja założenia własnego klubu motocyklowego, który może składać się maksymalnie z ośmiu osób.

Członkowie grupy posiadają własną rangę, nadaną przez szefa - gracze mogą wybrać między innymi swojego zastępcę, kapitana oraz sierżanta. Każda z klas dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami.

Poszczególne gangi mogą mieć swoje siedziby. Do wyboru jest dwanaście różnych budynków, które są rozlokowane w takich lokacjach, jak wybrzeże Paleto Bay oraz położone w pobliżu Los Santos ranczo.

W placówkach znajduje się specjalny pokój spotkań, skąd szef ekipy może aktywować jeden z kontraktów - misji przeznaczonych dla członków zespołów. Dostępne są też różnego rodzaju aktywności, w tym rzutki.

Same kluby mogą prowadzić własne (oczywiście niezbyt legalne) interesy. Gangsterzy zajmą się między innymi sprzedażą oraz dystrybucją narkotyków na dużą skalę. Trzeba jednak uważać na konkurencyjne ugrupowania, które mogą spróbować przejąć nasz biznes.

W rozszerzeniu wprowadzono również nowy wariant rozgrywki w ramach trybu Adversary - Slipstream. Zadaniem członków poszczególnych ekip jest zaliczanie wskazanych punktów docelowych w tym samym czasie. Wygra oczywiście zespół, który przekroczy linię mety, jako pierwszy.

Walcząc o jak najlepszą pozycję, można skorzystać z mechanizmu, który pozwala zwiększyć prędkość poprzez jazdę tuż za motocyklem przeciwnika.

DLC oferuje również nową porcję ubrań i tatuaży, które pozwalają zmodyfikować wygląd prowadzonego bohatera, dostosowując do własnych preferencji. Do tego dodatkowe bronie - zarówno palna (na przykład niewielkich rozmiarów granatnik), jak i biała (topór i kij bilardowy).

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami