Resident Evil 7 i Batman Arkham VR nie tylko na PlayStation VR

Gogle od Sony z czasową wyłącznością.

Resident Evil 7 oraz Batman: Arkham VR będą dostępne na wyłączność PlayStation VR tylko przez pewien czas - wynika z reklam publikowanych w mediach społecznościowych.

Oczywiście w przypadku nowej odsłony Resident Evil mowa wyłącznie o trybie rozgrywki w rzeczywistości wirtualnej. Tradycyjna gra, bez wykorzystania VR, zadebiutuje na PC, Xbox One i PS4 jednocześnie - w styczniu.

Jak dostrzegł jeden z użytkowników NeoGAF, okres wyłączności Batman: Arkham VR - debiutującego już 13 października - dla PS VR kończy się 31 marca 2017 roku.

Na grafice promującej Resident Evil 7 widnieje natomiast informacja o wyłączności dla PlayStation VR na okres 12 miesięcy.

reeeeee7
Tryb VR to w przypadku Resident Evil 7 tylko dodatek

Twórcy obydwu tytułów nie zapowiedzieli jeszcze oficjalnie wsparcia dla innych zestawów VR - Oculus Rift czy HTC Vive. Wynika to najprawdopodobniej z obowiązującej umowy z Sony.

Batman: Arkham VR pozwoli wcielić się w Człowieka Nietoperza i prowadzić śledztwo w sprawie morderstwa na ulicach Gotham. Rozgrywka składa się głównie z analizy detektywistycznej.

Resident Evil 7 to pierwsza odsłona popularnego cyklu, w której akcję przedstawiono z perspektywy pierwszej osoby. Gracze zbadają tajemnicę pewnej posiadłości. Choć walka będzie miała mniejsze znaczenie niż w poprzednich częściach, użyjemy różnych rodzajów broni.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami