Wydano pierwsze fabularne DLC do Homefront: The Revolution

Prequel głównej kampanii.

Choć strzelanka Homefront: The Revolution cieszyła się raczej średnim zainteresowaniem, to deweloperzy realizują przedpremierowe obietnice - wydano pierwsze fabularne DLC.

Dodatek The Voice of Freedom zadebiutował na PC, PS4 i Xbox One.

1
The Voice of Freedom

Przedstawiona historia toczy się przed tym, co widzimy w głównej kampanii fabularnej. Wcielamy się w Benjamina Walkera, bohatera znanego bardzo dobrze z tej bazowej opowieści.

Dostępna misja opowiada o tym, jak pod osłoną nocy przedzieramy się na teren okupowanej Filadelfii właśnie po to, by rozpocząć działania ruchu oporu i zniszczyć siły KPA.

Wśród przeciwników znajdziemy nie tylko Koreańczyków, ale także całkiem nową frakcję, czyli zajmujący tunele metra gang o prostej nazwie „90”.

Rozszerzenie The Voice of Freedom dostępne jest do kupienia osobno lub w ramach przepustki sezonowej, obejmującej także dwa kolejne fabularne rozszerzenia. Drugie - Aftermath - ukaże się jeszcze w tym roku, trzecie, większe - w przyszłym.

2
Gang „90”

Jeśli o rozmiarach mowa, to gracze na oficjalnym forum dyskusyjnym zdążyli już zauważyć, że pierwsze DLC jest raczej krótkie - jedna misja i poniżej godziny rozgrywki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami