Pierwsze 20 minut z Gears of War 4

Powrót do przeszłości - i samouczek.

Microsoft opublikował materiał z rozgrywki w Gears of War 4, prezentując pierwsze 20 minut kampanii fabularnej.

Segment ten służy za przypomnienie wydarzeń dla nowych i powracających graczy. Jest też samouczek, z podstawami sterowania i rozgrywki.

Uwaga na spoilery poniżej!

Prolog to prawdziwy powrót do przeszłości. Przenosimy się pomiędzy różnymi polami bitew: bierzemy udział w Pendulum Wars (przed atakiem Locustów), Emergence Day (w dniu ataku Locustów) oraz w ostatnich momentach walki z tą rasą.

Jest też spojrzenie na dobrze znane twarze. Pojawia się sam Marcus Fenix oraz jego towarzysz z oddziału Delta, Dominic Santiago.

Całość służy więc za zgrabne wprowadzenie do Gears of War 4, z akcją przeniesioną 25 lat w przyszłość po zakończeniu Gears of War 3. Do akcji wkracza nowa grupa bohaterów. To J.D. Fenix - syn Marcus Fenixa - a także Delmont „Del” Walker oraz Kait Diaz.

Powalczymy między innymi z mutantami z rasy Swarm, ale także z całkiem nowym przeciwnikiem, czyli z robotami DeeBee. Ci wyglądają na dużo bardziej zaawansowanych technologicznie od standardowych locustów.

Premiera 11 października na Xbox One i PC z Windows 10.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami