Mafia 3 - wszystkie trailery i gameplaye

Oficjalne materiały wideo z gry.

Mafia 3 została po raz pierwszy zaprezentowana w 2015 roku podczas targów Gamescom. Opublikowany wtedy zwiastun przedstawiał realia gry oraz pobieżnie nakreślał fabułę.

Dotychczas deweloperzy udostępnili sporą ilość materiałów wideo. Są wśród nich zarówno klimatyczne trailery, jak i gameplaye prezentujące rozgrywkę.

Twórcy skupili się w nich na głównych aspektach gry. Ujawniono dostępny arsenał broni, przedstawiono model jazdy oraz zaprezentowano przykładowe misje, jakie przyjdzie nam wykonywać.

Mafia III - Reveal Trailer

Pierwszy opublikowany przez deweloperów zwiastun wprowadza w klimat gry. Początkowe sceny przedstawiają jadącego po bagnach Lincolna Claya, który prowadzi monolog na temat rodziny i zdrady. Następnie na miejscu pojawiają się towarzysze głównego bohatera i dochodzi do egzekucji.

Mafia III Inside Look - Lincoln Clay

Kolejny materiał w całości skupia się na postaci głównego bohatera - Lincolna Claya. Dowiadujemy się, że wychował się w sierocińcu i jest weteranem wojny w Wietnamie. Pojawia się też wytłumaczenie, dlaczego chce się zemścić na włoskiej mafii.

Mafia III Inside Look - Re-imagining New Orleans 1968

Andy Wilson, producent wykonawczy Mafii 3, opowiada o mieście, w którym toczy się gra - New Bordeaux. To autorska wersja Nowego Orleanu z 1968 roku. Wideo prezentuje też nieco gameplayu - głównie jazdę samochodem.

Mafia III Inside Look - Family

Tym razem Andy Wilson opowiada o „rodzinie”, którą tworzą członkowie mafii. Jednym z nich jest Vito Scalleta, główny bohater poprzedniej części. Zaprezentowano też dwójkę pozostałych towarzyszy - Cassandrę i Burke'a.

Mafia III One Way Road Story Trailer

Kolejny zwiastun fabularny przedstawia część postaci, które przyjdzie nam spotkać w grze. Są też ujęcia zatłoczonego miasta, nocnego życia i brutalnych egzekucji. Wideo składa się z kilku efektownych cut-scenek.

Mafia III Inside Look - Driving in New Bordeaux

Deweloperzy opowiadają o modelu jazdy w Mafii 3. Dowiadujemy się, że przypomina on nieco hollywoodzki styl. Jednocześnie ważne będą prawa fizyki, a nawet to, po jakiej powierzchni się poruszamy.

Mafia III Inside Look - Bringing a City to Life

Tym razem twórcy opowiadają o mieście, które jest podzielone na dziewięć unikalnych dzielnic. Każda z nich posiada własny charakter i styl. Materiał przedstawia fragmenty rozgrywki oraz kilka grafik koncepcyjnych.

Mafia III Inside Look - The Criminal Ecology

W kolejnym wideo twórcy skupiają się na kryminalnej aktywności głównego bohatera. Zaprezentowano między innymi sposób na pozyskiwanie kolejnych informacji, które mają się przyczynić do przejęcia strefy wpływów. To ostatnie zazwyczaj polega na wyeliminowaniu ważnego przeciwnika.

Mafia III - E3 2016 Trailer

Zwiastun fabularny opublikowany podczas targów E3 2016 rozpoczyna się od sceny, w której ksiądz ratuje i opiekuje się głównym bohaterem. Zarysowany jest motyw zemsty i kolejne dążenia do pogrążenia dona włoskiem mafii - Sala Marcano. Są efektowne pościgi, egzekucje, a nawet pojedynek bokserski.

Mafia III - E3 2016 Gameplay Reveal

Materiał z E3 2016 to także pierwsza okazja do zapoznania się z dłuższym fragmentem rozgrywki. 20-minutowe wideo przedstawia jazdę samochodem, rozległą mapę miasta czy chociażby atak na jeden z biznesów wrogiem mafii. Nie zabrakło strzelanin, wybuchów i odpowiednio zrealizowanych cut-scenek.

Mafia III Family Kick-Back Trailer

Kolejne wideo skupia się na bonusach dodawanych do zamówień przedpremierowych. Przedstawiono trzy szybkie samochody i tyle samo sztuk potężnej broni.

Cassandra - The Voodoo Queen

Niespełna minutowy materiał przedstawia Cassandrę, jedną z towarzyszek głównego bohatera. To głowa haitańskiej mafii, która także szuka zemsty na włoskich gangsterach.

Thomas Burke - The Anarchist

Bohaterem kolejnego wideo jest szef irlandzkiego syndyku - Thomas Burke. To jeden z towarzyszy, który będzie miał duży wpływ na fabułę. Poluje na włoską mafię. Wraz z Lincolnem chce przejąć kontrolę nad miastem.

Mafia III - Gamescom 2016 Trailer

Zwiastun fabularny opublikowany podczas targów Gamescom 2016 rozpoczyna się od skoku na bank. Lincoln ze wspólnikiem ucieka z łupem. Jest też kilka cut-scenek, pościgów, a nawet zdrada.

The Marcanos - The Italian Mafia

Krótki materiał skupia się na włoskiej mafii, która będzie głównym przeciwnikiem głównego bohatera. Zwiastun ukazuje metody działania gangsterów. Jest też nawiązanie do zdrady, której dopuścili się na towarzyszach Lincolna.

Mafia 3 Gameplay Demo

Niespełna 17-minutowy fragment rozgrywki przedstawia misję, w której Lincoln Clay musi się pozbyć jednego z bossów Sala Marcano - Tony'ego Derazio. Twórcy zaprezentowali przede wszystkim głośne rozwiązywanie problemów. Nie zabrakło wymiany ognia, jak również egzekucji przeciwników z bliskiej odległości.

Więcej informacji: Mafia 3 - wszystko o grze

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami