Skyrim na PS4 i Xbox One z polskim dubbingiem - już oficjalnie

Głosy znane z wersji PC.

Polski dystrybutor The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition - firma Cenega - potwierdził oficjalnie, że produkcja ukaże się w naszym kraju z dubbingiem znanym z podstawowego wydania PC z 2011 roku, także na PS4 i Xbox One.

„Gra będzie dostępna do wyboru w angielskiej oraz - po raz pierwszy na konsolach - w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing)” - czytamy w informacji prasowej.

1
Tu trzeba wiedźmina

Jak pamiętają fani, swoich głosów na potrzeby lokalizacji użyczyło wieli znanych aktorów, w tym Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar oraz Wiktor Zborowski.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition zawiera oryginalną grę oraz wszystkie dodatki. Posiadacze Skyrima z rozszerzeniami na PC otrzymają nową wersję za darmo.

Zobacz: Remaster Skyrima: PS4, Xbox, PC, mody i wszystko, co wiemy

Bethesda nie potwierdziła jeszcze szczegółów na temat kwestii technicznych, ale Digital Foundry jest przekonane, że Skyrim Special Edition na PS4 i Xbox One zaoferuje pełne 1080p przy 30 klatkach na sekundę.

Pewną innowacją jest także wsparcie dla modów, rozszerzone o Xbox One. Podobne plany dotyczyły PS4, lecz musiano zrezygnować z przyczyn technicznych.

Skyrim Special Edition ukaże się 28 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (13)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami