Opis wszystkich rozdziałów kampanii fabularnej Battlefield 1

Pięć epizodów, piątka bohaterów.

Przedstawiciele DICE oraz EA udostępnili na oficjalnej stronie Battlefield 1 krótkie opisy wszystkich rozdziałów fabularnej kampanii. Twórcy przygotowali pięć epizodów.

Wątek „Wysoko postawieni znajomi” pozwoli wcielić się w brytyjskiego pilota walczącego nad frontem zachodnim. Na graczy czekają „powietrzne pojedynki, nieoczekiwane spotkania i opowieść o prawdziwej przyjaźni”.

Drugi rozdział nosi tytuł „Nic nie jest zapisane” i przedstawi historię beduińskiej wojowniczki, współpracowniczki Lawrence'a z Arabii. Akcja rozegra się na Bliskim Wschodzie.

Odcinek trzeci to „Błoto i krew”. Pokierujemy członkiem załogi czołgu Mark V podczas bitwy o francuskie miasto Cambrai jesienią 1918 roku.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Rozdział „Avanti savoia” przedstawi historię zmagań Włoch i Austro-Węgier w Alpach , gdzie „pewien elitarny górski pułk szykuje się do niecodziennego ataku”.

Ostatni epizod - „Goniec” - będzie opowieścią o australijskim żołnierzu, którego zadaniem będzie dostarczenie ważnych wiadomości podczas brytyjskiej inwazji na państwo osmańskie.

Battlefield 1 debiutuje 21 października. Już od 13 października wczesny dostęp - pozwalający na 10 godzin zabawy - zostanie zaoferowany abonentom EA Access na Xbox One i Origin Access na PC. Posiadacze gry w wersji Deluxe zagrają od 18 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami