Runner3 kolejną odsłoną zręcznościowej serii Bit.Trip

Wraca Commander Video.

Powstaje Runner3, kontynuacja gry o prostym tytule Bit.Trip Presents... Runner2: Future Legend of Rhythm Alien z 2013 roku.

Zręcznościowa platformówka prezentuje akcję z boku. Wybrana postać automatycznie porusza się w prawo, a zadaniem graczy jest skakanie, wykonywanie „wślizgów” i manewrowanie w celu dotarcia na koniec etapu.

1
Druga odsłona zmieniła oprawę

Odpowiedzialne za prace studio Choice Provisions (poprzednio pod nazwą Gaijin Games) ujawniło nieco detali na temat Runner3 na swoim blogu. Jedną z największych innowacji są plany na płynnie zmieniający się poziom trudności, dostosowany zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych fanów.

„Gry zbyt często skupiają się na nagradzaniu hardcore'owych użytkowników i propagują pomysł, że jeśli ktoś wybiera niski poziom trudności, to jest gorszym graczem” - wyjaśnia założyciel firmy, Alex Neuse.

Twórcy chcą więc, by przy Runner3 wszyscy bawili się dobrze, zaczynając od deweloperów w studiu, kończąc na kupujących tytuł - już po premierze.

„Mamy kilka interesujących sztuczek i pomysłów, jak to osiągnąć. Ujawnimy je wraz z postępami w pracach” - zapewnia Neuse.

Konkretów brak. Runner3 ukaże się w przyszłym roku. Nie podano platform docelowych, lecz poprzednia odsłona trafiła na wiele systemów, w tym na PC, konsole PS Vita i Wii U czy na sprzęt mobilny.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami