Lamborghini i Audi R8 - „samochodowe” obudowy Xbox One

Specjalnie dla Forza Horizon 3.

Forza Horizon 3 debiutuje dzisiaj w standardowej edycji (posiadacze Ultimate Edition grają od piątku), a lokalne oddziały Microsoftu świętują okazję specjalnymi modelami Xbox One S.

W Niemczech - jak na naszego zachodniego sąsiada przystało - przygotowano czerwoną obudowę w kształcie Audio R8. Jest logo producenta, tablica rejestracyjna z tytułem oraz kratownica (z dziurą na napęd włącznie).

3
Nie jest to najpiękniejszy pomysł

W Australii postawiono natomiast na nieco bardziej gustowne połączenie koloru włókna węglowego i złota, w stylu Lamborghini Centenario - samochodu z okładki gry.

Co interesujące, w przypadku tego drugiego modelu przygotowano tylko jeden egzemplarz, który zostanie oddany jednemu z fanów w ramach konkursu. Jest też specjalny pad z żółtymi akcentami.

„Beztroskie łamanie przepisów na australijskich szosach i budowanie wielkiego festiwalu motoryzacyjnego sprawiają mnóstwo przyjemności. Mamy do czynienia z najlepszą odsłoną świetnej serii" - napisał Łukasz w recenzji Forza Horizon 3.

1
Model Lamborghini Centenario wypada gustowniej

Akcję tej odsłony osadzono właśnie w Australii. Do dyspozycji graczy twórcy oddają duży i otwarty świat, wypełniony różnego rodzaju atrakcjami. Wcielimy się w organizatora tytułowego festiwalu motoryzacyjnych - określamy nie tylko warunki wyścigów, ale i trasy przejazdów.

W produkcji znajdziemy 350 aut, w tym samochody wyścigowe oraz terenowe. Każdy pojazd będzie można przy tym poddać modyfikacjom wizualnym.

Forza Horizon 3 dostępna jest nie tylko na Xbox One, ale i na PC z Windows 10.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami