Video: Przygody na wyspie w Divinity Original Sin 2

Gramy we wczesną wersję.

Wczesna wersja Divinity: Original Sin 2 zadebiutowała na Steamie. Przyglądamy się jej w materiale wideo - prezentujemy tylko kilka dialogów i jedną potyczkę, obyło się bez większych spoilerów.

Wydanie Early Access oferuje cztery rasy do wyboru. Gracze mogą wcielić się w człowieka, krasnoluda, jaszczura i elfa. W przyszłości do gry dodana zostanie też rasa nieumarłych z własnym prologiem.

Podstawy rozgrywki przypominają założenia z oryginału. Wciąż mamy do czynienia z taktyczną grą RPG z trybem kooperacji i wysokim poziomem interakcji z otoczeniem. Podczas walki można między innymi wykorzystać deszcz, by wzmocnić obrażenia od elektryczności.

Pierwsza odsłona Divinity: Original Sin ukazała się w 2014 roku i spotkała się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem. Recenzenci i gracze oceniali tytuł wysoko.

Sequel został sfinansowany na Kickstarterze w niecałą dobę, a deweloperom udało się w sumie zebrać ponad 2 mln dol. Dzięki temu mogli przeznaczyć więcej funduszy na rozbudowę projektu.

Pełna wersja Original Sin 2 zadebiutuje w 2017 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami