Mass Effect: Andromeda - wszystkie trailery i gameplaye

Oficjalne materiały wideo z gry.

Studio BioWare niechętnie publikuje materiały wideo związane z Mass Effect: Andromeda. Dotychczas deweloper podzielił się czterema filmikami.

Materiał zapowiadający grę ukazał się w 2015 roku podczas targów E3. Przedstawia on kilka ujęć planet, które najpewniej przyjdzie nam zwiedzić.

Dwa kolejne zwiastuny także nie zawierały zbyt wielu fragmentów rozgrywki i skupiły się na wykreowanym przez BioWare świecie. Dopiero materiał z konsoli PlayStation 4 Pro zaprezentował prawdziwy gameplay.

Mass Effect: Andromeda - trailer z E3 2015

Podczas targów E3 w 2015 roku studio BioWare zaprezentowało pierwszy materiał wideo z Mass Effect: Andromeda. Choć nie ukazano w nim elementów rozgrywki, ujawniono sporo cennych informacji na temat gry.

Filmik rozpoczyna się od kilku ujęć różnych planet. Widzimy zarówno skąpaną w słońcu skalistą pustynię, skutą lodem powierzchnię, jak i obszar sprawiający wrażenie trującego. Nie zabrakło lokacji przypominającej Ziemię.

Następnie kapitan statku dokonuje wyboru i chwilę później znajduje się na pustynnej planecie. Końcowe ujęcia to między innymi podróż Mako, prezentacja plecaka odrzutowego i walka z mieszkańcami odkrywanego obszaru.

Mass Effect - wideo z N7 Day 2015

Kolejny materiał jest niejako podsumowaniem serii. Początkowe sceny pochodzą z archiwalnych nagrań i prezentują osiągnięcia człowieka w eksploracji kosmosu.

Całość została okraszona głosem narratora, w którego wcieliła się żeńska wersja komandora Sheparda. Gracze dowiadują się, że to oni są teraz odkrywcami.

Końcowe pożegnanie Sheparda najprawdopodobniej świadczy o tym, że nie zobaczymy go w Mass Effect: Andromeda. Ostatnie ujęcie to natomiast prezentacja statku, którym najpewniej nowy bohater dotrze do nowej galaktyki.

Mass Effect: Andromeda - wideo z EA Play 2016

Kolejny materiał ponownie podejmuje temat eksploracji kosmosu i przekraczania kolejnych granic. Początkowe ujęcia prezentują między innymi statek kosmiczny Tempest, który będzie głównym środkiem lokomocji Rydera i załogi.

Wideo skupia się na różnorodności dostępnych w grze planet. Ukazuje rozległe scenerie, jak również wrogo nastawioną faunę, z którą przyjdzie nam walczyć.

Zwiastun potwierdza obecność asari i krogan, a także prezentuje zaawansowaną mimikę i animację postaci. Ostatnia scena ujawnia wygląd żeńskiej wersji Rydera.

Mass Effect: Andromeda - wideo z rozgrywką w 4K

Pierwszy gameplay z Mass Effect: Andromeda skupia się przede wszystkim na technicznej stronie gry. Rozgrywka została zarejestrowana na konsoli PlayStation Pro w rozdzielczości 4K.

Główny bohater odkrywa pozostałości rasy Remnant. Przeszkody pokonuje za pomocą plecaka odrzutowego, przy okazji skanując tajemnicze rośliny.

W pewnym momencie podchodzi do konsoli, która aktywuje obronę krypty. Gracze mają możliwość zobaczyć męską wersję Rydera, jak również jego towarzyszy.

Więcej informacji: Mass Effect: Andromeda - wszystko o grze

Następnie: Mass Effect: Andromeda - premiera, edycje i cena

Na kolejne stronie znajdują się wszystkie informacje o dostępnych edycjach gry oraz dacie premiery.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami