Forza Horizon 3 otrzyma „przepustkę rozszerzającą”

Z dwoma dodatkami.

Przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli tak zwaną „przepustkę rozszerzającą” do Forzy Horizon 3 - zestaw dwóch dodatków.

01

Szczegóły na temat poszczególnych DLC nie są znane. Wiadomo jedynie, że pierwsze powinno zadebiutować w tegorocznym okresie świątecznym, choć dokładnej daty premier nie podano.

W polskim sklepie Microsoftu zestaw wyceniono na 162 zł. Dla posiadaczy Forzy Horizon 3 w wydaniu Ultimate przygotowano jednak zniżkę o równowartości 10 dolarów, czyli około 38 zł.

Akcję gry osadzono na terenie Australii. Do dyspozycji graczy twórcy oddali duży i otwarty świat, wypełniony różnego rodzaju atrakcjami. Wcielimy się w organizatora festiwali motoryzacyjnych - określimy nie tylko warunki wyścigów, ale i trasy przejazdów.

W produkcji znajdzie się 350 aut, w tym samochody wyścigowe oraz terenowe. Każdy pojazd będzie można przy tym poddać modyfikacjom wizualnym.

Forza Horizon 3 zadebiutuje na PC z systemem Windows 10 oraz konsolach Xbox One w przyszłym tygodniu - 27 września. Nabywcy wspomnianej edycji Ultimate rozpoczęli jednak zabawę już wczoraj - 23 września.

„Twórcy ze studia Playground Games swoją najnowszą grą przypominają, że samochody to ogromne zabawki dla dorosłych. Beztroskie łamanie przepisów na australijskich szosach i budowanie wielkiego festiwalu motoryzacyjnego sprawiają mnóstwo przyjemności. Mamy do czynienia z najlepszą odsłoną świetnej serii” - napisał Łukasz w recenzji Forza Horizon 3.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami