Mafia 3 - uzbrojenie w nowym materiale wideo

Pistolety, wyrzutnie rakiet i inne.

Firma 2K Games opublikowała trzeci film z cyklu materiałów koncentrujących się na różnych aspektach Mafii 3. Najnowsze nagranie poświęcono elementowi, bez którego większość gier akcji nie mogłaby się obejść - uzbrojeniu.

01

Główny bohater - Lincoln Clay - podczas swojej walki o władzę nad półświatkiem Nowego Bordeaux skorzysta z różnorodnego arsenału. Gracze zrobią użytek między innymi z pistoletów, karabinów, strzelb oraz snajperek.

To jednak nie wszystko - dostępny będzie także nóż, który przyda się w bezpośrednich starciach oraz przy cichym eliminowaniu przeciwników.

Twórcy oddadzą też w nasze ręce „zabawki" znacznie większego kalibru, w tym wyrzutnię rakiet. Nie zabraknie również ładunków wybuchowych, koktajli mołotowa i zdalnie detonowanych bomb.

Ponadto broń będzie można rozszerzyć o użyteczne dodatki pokroju lunety z podczerwienią oraz tłumika.

Dostawą arsenału zajmie się Cassandra - jedna ze wspólniczek Lincolna. Przydzielanie kobiecie kolejnych dzielnic miasta zagwarantuje określone bonusy związane z uzbrojeniem.

Akcja gry osadzona zostanie w Nowym Bordeaux - fikcyjnej metropolii, która jest inspirowana Nowym Orleanem z okresu 1968 roku.

Lincoln Clay, w którego wcielą się gracze, jest weteranem wojny w Wietnamie. Po powrocie z frontu rozpoczyna współpracę z włoskimi mafiosami, przez których zostaje jednak zdradzony. Bohater cudem unika śmierci i przysięga zemstę na swoich dawnych towarzyszach.

Mafia 3 ukaże się 7 października na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami