Jak zmieni się Battlefield 1 po otwartych testach beta

Inny system kuponów i nie tylko.

Przedstawiciele Electronic Arts ujawnili, jakie zmiany wprowadzą w strzelance Battlefield 1 na bazie opinii zebranych po zakończeniu otwartych testów beta.

1
Konie będą mniej wytrzymałe

„Każdy problem, z którym się zetknęliście, każdy zgłoszony błąd i każdy wasz komentarz mają dla nas ogromną wartość. Bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie” - zapewnia Daniel Berlin, projektant rozgrywki.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Jest więc zmieniony system kuponów w trybie Podboju, przypominający bardziej to, co znamy z poprzednich odsłon serii: wynik będzie uzależniony nie tylko od przejmowania celów, ale także zabijania żołnierzy wroga.

W planach są również zmiany w Szturmie, choć tutaj nie podano jeszcze konkretów. „Wprowadzamy w nim właśnie kolejne modyfikacje, a fundamentem tego procesu są wasze komentarze” - zapewnia twórca.

Do tego modyfikacje w balansie potyczek. Słabszy będzie lekki czołg, konie będą mniej wytrzymałe, a gracze wcześniej otrzymają dostęp do broni umożliwiającej niszczenie pojazdów. Będzie to na przykład gadżet dla klasy wsparcia, który pomoże wam w neutralizacji potężniejszych wehikułów.

W otwartych testach tytułu na wszystkich platformach wzięło udział ponad 13 mln użytkowników. To największa beta w historii Electronic Arts.

Battlefield 1 debiutuje 21 października na PC, PS4 i Xbox One. Gra porzuca motywy współczesnych konfliktów zbrojnych i pozwala graczom uczestniczyć w starciach w okresie I wojny światowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami