Powrót do centrum handlowego w nowym zwiastunie Dead Rising 4

Świąteczne zakupy z zombie.

Przedstawiciele Capcomu opublikowali nowy trailer gry akcji Dead Rising 4. W udostępnionym materiale znalazło się kilka ujęć z rozgrywki.

01

Produkcja ma być powrotem do korzeni cyklu. Ponownie wcielimy się w znanego z pierwszej części Franka Westa, zaś akcja osadzona zostanie w centrum handlowym.

W zwiastunie pokazano głównego bohatera powracającego właśnie do wspomnianego sklepu w amerykańskim miasteczku Williamete. Budynek znowu opanowały zombie.

W przeciwieństwie do oryginału, tytuł rozgrywać się będzie podczas świąt Bożego Narodzenia. Nie zabraknie więc okolicznościowych elementów pokroju przystrojonej choinki.

Podstawowe założenia zabawy nie ulegną zmianie. Po raz kolejny z żywymi trupami rozprawimy się korzystając ze zróżnicowanych gadżetów - nie tylko pistoletów, strzelb czy karabinów, ale także łomów, pił, wyrzutni rakiet i innych.

Twórcy obiecują, że względem pierwszej części rozbudują mapę gry. Tym razem nie zostaniemy ograniczeni tylko do centrum handlowego, ale będziemy mogli też zwiedzić okolice sklepu. Nowością ma być tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

Dead Rising 4 ukaże się 6 grudnia na Xbox One oraz PC z Windowsem 10.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami