Znamy dwa ostatnie „sekrety” z gry Wiedźmin 3: Krew i Wino

Raczej mało przełomowe.

Zrobiliście już wszystko, co możliwe w dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3? Tak wam się tylko wydaje - pozostały jeszcze dwa „sekrety” do odnalezienia.

„Sekrety” w cudzysłowie, by zbytnio nie pobudzać wyobraźni. Do ich znalezienia musieliśmy skontaktować się z CD Projektem - tak dobrze zostały ukryte.

Na trop naprowadził nas lipcowy panel dyskusyjny twórców gry, w którym deweloperzy przyznali, że w tytule jest jeszcze coś, o czym nie widzieli jeszcze wzmianki w sieci. Do teraz!

Poniżej materiał wideo o kolegów z brytyjskiej redakcji, podsumowujący poszukiwanie tajemniczego „zadania” - bez nagrody, bez przerywnika, bez punktów doświadczenia.

Chodzi o zaginiony pierścionek zaręczynowy, który pewna pani gubi w potoku zaraz pod królewskimi ogrodami w Bouclair - stolicy Toussaint - gdzie toczy się akcja dodatku.

Krótko rzecz ujmując: jeśli odinstalowaliście już grę, raczej nie warto ponownie pobierać danych, by wykonać tę ostatnią „misję”.

„Sekret” numer dwa to raczej Easter Egg, o ciężarze gatunkowym jeszcze mniejszym od poszukiwań pierścionka w potoku. Mowa o unikatowym modelu leoparda, który ma być podobno nawiązaniem do Mike'a Tysona i zwierzaka, którego bokser kiedyś posiadał.

Potrzebujemy stanu gry zaraz po spotkaniu Detlaffa. Ponownie ruszamy w sam środek pałacowych ogrodów, w miejsce zaznaczone na poniższej mapie.

1

Właśnie tutaj powinien pojawić się wspomniany kociak oraz jego treser, cytujący nawet poemat „Tygrys” z 1794 roku, autorstwa Williama Blake'a.

2

To wszystko! Gdyby CD Projekt nie powiedział nam, o co chodzi, raczej byśmy się nie domyślili, że to nawiązanie do słynnego boksera. Tygrys nawet nie przypomina tego, którego posiadał Tyson, ale to przecież szczegół.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami