Zabójca w rysunkowej oprawie - Aragami debiutuje 4 października

Na PC i PS4.

Przedstawiciele Wydawnictwa Techland poinformowali dziś, że Aragami od niezależnego studia Lince Works ukaże się 4 października na PC oraz PlayStation 4.

W grze wcielamy się w nieumarłego zabójcę wykorzystującego w trakcie misji moc cienia. Akcję obserwujemy w perspektywie TPP, ważne jest pozostawanie niezauważonym.

Akcja toczy się w feudalnej Japonii, choć twórcy zaczerpnęli także motywy z mitologii innych państw azjatyckich. Zdecydowano się także na komiksową oprawę z wykorzystaniem cell-shadingu.

Deweloperzy obiecują, że przygotują zestawy zdolności, które zadowolą zarówno fanów skradania, jak też tych, którzy nie będą chcieli zlikwidować wszystkich przeciwników. Twórców inspirowało między innymi Tenchu, Metal Gear Solid, a także Mark of the Ninja czy Dishonored.

Nabywcy wersji cyfrowej na PC mogą liczyć na dodatki - dzienniki dewelopera, artbook oraz ścieżkę dźwiękową. Wydanie na PC wyceniono na 69 zł, posiadacze PS4 zapłacą 99 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami