Zabójca w rysunkowej oprawie - Aragami debiutuje 4 października

Na PC i PS4.

Przedstawiciele Wydawnictwa Techland poinformowali dziś, że Aragami od niezależnego studia Lince Works ukaże się 4 października na PC oraz PlayStation 4.

W grze wcielamy się w nieumarłego zabójcę wykorzystującego w trakcie misji moc cienia. Akcję obserwujemy w perspektywie TPP, ważne jest pozostawanie niezauważonym.

Akcja toczy się w feudalnej Japonii, choć twórcy zaczerpnęli także motywy z mitologii innych państw azjatyckich. Zdecydowano się także na komiksową oprawę z wykorzystaniem cell-shadingu.

Deweloperzy obiecują, że przygotują zestawy zdolności, które zadowolą zarówno fanów skradania, jak też tych, którzy nie będą chcieli zlikwidować wszystkich przeciwników. Twórców inspirowało między innymi Tenchu, Metal Gear Solid, a także Mark of the Ninja czy Dishonored.

Nabywcy wersji cyfrowej na PC mogą liczyć na dodatki - dzienniki dewelopera, artbook oraz ścieżkę dźwiękową. Wydanie na PC wyceniono na 69 zł, posiadacze PS4 zapłacą 99 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami