Opublikowano demo Forza Horizon 3 na Xbox One

Kilka aut i tras.

Na dwa tygodnie przed premierą Forza Horizon 3, gracze zainteresowani sprawdzeniem produkcji przed debiutem mogą już pobierać wersję demonstracyjną.

1
Jest neonowo

Gra zmierza na PC (z Windows 10) oraz Xbox One, lecz demo dostępne jest tylko na tej drugiej platformie sprzętowej, w Microsoft Store.

Pomimo ograniczonych treści, trzeba przygotować się na całkiem sporo pobierania - 18,34 GB danych.

W wersji demonstracyjnej udostępniono wybrane wyzwania z pełnej wersji. Po zakończeniu wszystkich wyścigów, demo umożliwi także dołączenie do znajomych w sieci, w sesji jazdy dowolnej i wspólne odkrywanie bezdroży Australii dla maksymalnie 12 osób.

Wśród dostępnych aut znajdziemy Lamborghini Centenario, pojazd buggy, wytrzymałą półciężarkówkę, BMW M4 Coupe, Forda Shelby GT350R czy australisjkie 2014 HSV Limited Edition GEN-F GTS Maloo.

Twórcy obiecują na oficjalnym blogu, ze zwolennicy PC otrzymają wersję demonstracyjną, ale dopiero po premierze gry, a obecnie mogą zadowolić się darmowym Forza Motorsport 6: Apex.

Forza Horizon 3 ukaże się 27 września, lecz posiadacze zamówień przedpremierowych na wersję Ultimate Edition zagrają już od 23 września.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami