Na konferencji Sony zorganizowanej przed targami Tokyo Game Show ujawniono, że w Japonii zestaw Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue ukaże się później niż planowano. Okazuje się, że poślizg dotyczy też rynków zachodnich.

Przedstawiciele Square Enix poinformowali, że w USA i Europie pakiet zadebiutuje 24 stycznia przyszłego roku, tylko na PlayStation 4 (dzięki, Dual Shockers). Pierwotnie premierę wyznaczono na grudzień.

Kolekcja obejmie trzy produkcje. Pierwszą będzie Kingdom Hearts HD Dream Drop Distance - odświeżona wersja gry z przenośnej konsoli Nintendo 3DS. Twórcy obiecują obraz w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Kolejną ma być Kingdom Hearts χ [chi] Back Cover - tajemniczy tytuł nawiązujący do dostępnego od kilku miesięcy w Europie przeglądarkowo-mobilnego Kingdom Hearts Unchained χ.

W zestawie znajdzie się jeszcze A Fragmentary Passage - dodatkowy rozdział do wydanego pierwotnie w 2010 roku Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep, stanowiący bezpośrednie podwaliny pod Kingdom Hearts 3.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały