Microsoft ogłasza dwa nowe zestawy z Xbox One S i Battlefield 1

Kolor zieleni wojskowej.

Microsoft ujawnił dwa nowe zestawy Xbox One S, jakie trafią na rynek przed premierą strzelanki Battlefield 1 w październiku tego roku.

W Polsce dostępne będą dwa „bundle”: jeden z białą konsolą i dyskiem twardym o pojemności 500 GB oraz drugi, z HDD 1 TB i w specjalnym malowaniu.

Ten pierwszy zestaw zawiera kopię gry oraz miesięczny abonament EA Access, z dostępem do pełnej wersji Battlefielda 1 na tydzień przed premierą.

„Dodatkowo, wyłącznie na rynku polskim, każdy zestaw zawiera 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold” - zapewnia Microsoft. Całość w sprzedaży od 13 października.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

1

Drugi zestaw to limitowana edycja konsoli Xbox One S z dyskiem twardym 1TB w kolorze zieleni wojskowej, wraz z podobnym kontrolerem bezprzewodowym i podstawką.

Do tego Battlefield 1, ale w wydaniu Early Enlister Deluxe, co oznacza pakiet dodaktów DLC: Hellfighter Pack, Red Baron Pack, Lawrence of Arabia Pack, nowe skórki dla Behemotów i pięć pakietów Battlepack.

Jest też - jak wyżej - miesięczny abonament EA Access, z dostępem do Battlefielda 1 na tydzień przed premierą, a także 6-miesięczny abonament Gold. W sprzedaży od 13 października.

2

Battlefield 1 to kolejna część popularnej serii strzelanek stawiających na rozgrywkę wieloosobową, choć tytuł zaoferuje też kampanię dla jednego gracza. Gra została osadzona w realiach I wojny światowej. Premiera 21 października, także na PC i PS4.

Nie podano sugerowanych cen nowych zestawów.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami