Pierwsze The Incredible Adventures of Van Helsing trafi na PS4 i PS4 Pro

Z zestawem trofeów.

Seria The Incredible Adventures of Van Helsing trafi na kolejną platformę. Twórcy cyklu poinformowali, że zamierzają przenieść pierwszą część na PlayStation 4 oraz PS4 Pro. Daty premiery jednak nie podano.

Szczegóły na temat wydań na konsole Sony nie są na razie znane. Wiadomo jedynie, że produkcja - co oczywiste - otrzyma własny zestaw trofeów do zdobycia, zaś sterowanie zostanie dostosowane do kontrolera DualShock 4.

Autorzy obiecują również, że na PS4 Pro obraz wyświetlany będzie w wyższej rozdzielczości, a także z większą liczbą klatek na sekundę. Więcej informacji ma zostać ujawnionych w późniejszym terminie.

The Incredible Adventures of Van Helsing to zręcznościowa gra RPG, za której powstanie odpowiadają deweloperzy ze studia NeocoreGames. Na PC zadebiutowała w maju 2013, zaś w grudniu ubiegłego roku ukazała się na Xbox One.

Akcja produkcji osadzona jest w XIX wieku, w realiach Europy Wschodniej, a konkretnie na terenie miasta Borgovia. Wcielamy się w tytułowego bohatera, który dopiero zaczyna karierę jako łowca potworów i wszelakiego plugastwa.

W sumie seria doczekała się trzech odsłon. Na razie nie wiadomo czy kolejne części zostaną wydane na PlayStation 4 i PS4 Pro.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami