Homefront: The Revolution za darmo na Steamie w ten weekend

Oraz niższa cena.

Strzelanka Homefront: The Revolution jest w ten weekend dostępna za darmo na Steamie, co w przypadku gry stawiającej na kampanię fabularną nie zdarza się zbyt często.

1
Pan rusznikarz

Jednocześnie tytuł kupić można w cenie niższej o 40 procent, za 23,99 euro (ok. 104 zł). Oferta obowiązuje do niedzieli - 11 września - do godziny 22:00.

Dostępne są wszystkie tryby zabawy: główna kampania na kilkanaście godzin oraz osobne misje w kooperacji dla kilku osób. W tym drugim trybie - Resistance Mode - sprawdzimy także dwie całkiem nowe misje: Boom Patrol i Indy Forever.

Wydawca zapewnia, że darmowy weekend ma za zadanie zademonstrować, jakie zmiany wprowadzono w grze od czasu premiery, głównie pod względem płynności działania.

Jak obiecywano na początku września, liczbę wyświetlanych klatek na sekundę o 15 procent. Warto wspomnieć, że wcześniejszy patch - oznaczony numerem 1.06 - powiększył już liczbę FPS o 25 proc.

Wyeliminowano też wiele błędów zgłaszanych przez graczy, w tym problem związany z nieprawidłowym pojawianiem się przeciwników na mapie.

Homefront: The Revolution debiutowało w maju tego roku, lecz szybko stało się jasne, że produkcja bazująca na silniku CryEngine ma problemy z płynnością działania, zwłaszcza na konsolach.

To przełożyło się na stosunkowo niskie oceny, co mogło wpłynąć na sprzedaż gry, tworzonej - z licznymi problemami po drodze - przez ponad pięć lat.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami