PS4 i PS4 Pro - pełna gama nowych akcesoriów

DualShock 4, Camera i nie tylko.

Sony ujawniło wczoraj wieczorem konsole PlayStation 4 Pro i PS4 slim, a razem z nimi - pełną gamę nowych akcesoriów i urządzeń peryferyjnych.

Najważniejszy jest odświeżony kontroler. Nieznacznie przeprojektowany DualShock 4 pozwala kolorom z belki świetlnej przenikać także przez panel dotykowy. Do tego pełne wsparcie dla USB 3.0 oraz najnowszych rozwiązań Bluetooth.

1

Jest też nowa PlayStation Camera. Sprzęt przygotowano głównie z myślą o PlayStation VR. Obudowę zamieniono na stylowy, okrągły wygląd. Przygotowano też inną podstawkę, z szerszymi możliwościami dostosowania rejestrowanego obrazu.

2

Nowa podstawka zaprojektowana jest z myślą o postawieniu w pionie PS4 i PS4 Pro (starsze podstawki nie zadziałają z tymi modelami konsol).

Plastik jest przezroczysty i ma przypominać „cień” stojącego na podstawce sprzętu. Całość wyposażono w dwa zestawy złącz, umożliwiające podpięcie obu konsol.

3

Listę zamykają bezprzewodowe słuchawki Platinum Wireless Headset. Sony zapewnia wsparcie dla dźwięku przestrzennego 7.1. Jest też wbudowany, wysuwany mikrofon. Całość zadziała we współpracy z PS VR.

4

Warto dodać, że nowe DualShock 4, PS Camera oraz Platinum Wireless Headset zadziałą z wszystkimi modelami konsol PlayStation 4.

Odświeżony DualShock 4, PS Camera oraz podstawka pod sprzęt zadebiutują 15 września, razem z PS4 slim. Słuchawki pojawią się w sklepach w okresie świątecznym.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami