Nowe ujęcia z Horizon Zero Dawn w wersji PS4 Pro

Wspinaczka na robota-dinozaura.

Podczas konferencji PlayStation Meeting zaprezentowano nowe ujęcia z Horizon: Zero Dawn - projektu opracowywanego przez deweloperów ze studia Guerilla Games.

Akcja gry osadzona jest w dalekiej przyszłości, która przypomina czasy historyczne. Ludzkość nie panuje już na Ziemi - rządzą roboty przypominające dinozaury. Wcielimy się w Aloy, młodą dziewczynę, która pragnie dowiedzieć się czegoś o dawnej cywilizacji.

W krótkim fragmencie rozgrywki - pochodzącym z wersji uruchomionej na PS4 Pro - pokazano główną bohaterkę przemierzającą futurystyczny świat.

W pewnym momencie protagonistka natyka się na dużych rozmiarów cyborga. Dziewczyna wspina się na szczyt maszyny, by włamać się do jej systemów i wyłączyć zmechanizowanego dinozaura.

Warto wspomnieć, że w trakcie rozgrywki zmierzymy się nie tylko z cyborgami, ale także z ludźmi - członkami innych plemion. Pojawi się też możliwość zbierania materiałów niezbędnych do tworzenia przedmiotów i gadżetów.

Horizon: Zero Dawn zadebiutuje 1 marca przyszłego roku na konsoli PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami