Fanowska animacja łączy Battlefield 1 i bohaterów Team Fortress 2

Battlefortress.

Użytkownik Tommy Charge z YouTube, twórca animacji, opublikował przeróbkę pierwszego trailera gry Battlefield 1. Żołnierzy zastąpił postaciami z Team Fortress 2.

Zmiany nie ograniczają się wyłącznie do postaci. Autor stworzył od podstaw niemal każdy element oryginalnego materiału - w tym pojazdy i efekty specjalne.

Animacja powstała przy użyciu narzędzi Source Filmmaker, które firma Valve udostępniła w 2012 roku - od tamtego czasu społeczność Team Fortress 2 wyprodukowała wiele imponujących filmów.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Battlefield 1 zadebiutuje 21 października na PS4, Xbox One oraz na PC. Obecnie na wszystkich platformach trwają otwarte testy, które zakończą się 8 września.

Najnowsza odsłona cyklu od EA i DICE przenosi akcję w przeszłość, do okresu I wojny światowej. Wiąże się z tym szereg zmian w rozgrywce - brak gadżetów, samonaprowadzających się rakiet, odrzutowców. Twórcy wprowadzają też system dynamicznej pogody i potężne pojazdy zwane behemotami.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami