Tryb Hordy w nowym trailerze Gears of War 4

Klasy, system kart i inne.

W Gears of War 4 powróci znana z poprzednich części Horda - nastawiony na kooperację tryb rozgrywki. Na wariancie - określanym przez twórców, jako wersja 3.0 - koncentruje się opublikowany przez Microsoft zwiastun.

01

Podstawy zabawy nie ulegną zmianie - gracze postarają się odeprzeć atak kolejnych przeciwników.

W sumie do pokonania ma być 50 fal wrogów, przy czym co 10 zmierzą się z silniejszym od pozostałych oponentów bossem.

Nowością, która zostanie wprowadzona w Gears of War 4, jest system klas. Do wyboru będzie pięć typów postaci, każda dysponująca unikalnymi dla siebie zdolnościami - żołnierz, snajper, zwiadowca, inżynier i ciężkozbrojny.

To jednak nie wszystko. W przeciwieństwie do poprzednich części, pojawi się możliwość budowania fortyfikacji w każdym miejscu na mapie. Dotychczas struktury obronne można było wznosić tylko we wskazanych punktach.

Do tego specjalne karty, gwarantujące postaciom określone bonusy - między innymi zwiększenie obrażeń zadawanych przez konkretny typ broni.

Akcja produkcji toczy się po wydarzeniach z trylogii od Epic Games. Gracze wcielają się w syna słynnego Marcusa Feniksa. Bohater musi zmierzyć się z siłami kosmitów zwanych Szarańczą, a także wprowadzoną w grze nową wrogą frakcja - robotami DeeBee.

Gears of War 4 zadebiutuje 11 października na PC z systemem Windows 10 oraz konsoli Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami